Karrier a Viessmann Technika Dombóvár Kft.-nél

Ha komoly szakmai ambíciód van, jól beszéled a német és/vagy az angol nyelvet, és szeretnél tagja lenni egy nemzetközi csapatnak - valósítsd meg álmaidat velünk!
Az elkötelezett munkádért versenyképes fizetést, külföldi tapasztalatszerzést, folyamatos szakmai képzéseket és nyelvtanulási lehetőséget kínálunk.
A korszerű munkakörülmények és a világszínvonalú technológiák segítenek abban, hogy dolgozóink magas színvonalú teljesítményt nyújtsanak.

A jelentkezéseket folyamatosan várjuk magyar és német vagy angol nyelvű fényképes önéletrajz formájában. További kérdések esetén munkatársaink szívesen állnak rendelkezésre a jobb oldalt található elérhetőségeken.

Viessmann Technika Dombóvár Kft.

Kapcsolat

Személyzeti osztály

+36 74 566 257 +36 74 466 940 Email küldése

Aktuális állásajánlataink

Pécsi szolgáltató központ:

A pécsi szolgáltató központunkba a következő munkakörökbe keresünk kollégákat:

- Rendelésfelvevő

- Műszaki tanácsadó

- Team leader

Részletek itt: Viessmann pécsi szolgáltató központ állásajánlatok

Dombóvári gyár:

Műszakvezető - részletek

Műszaki támogató munkatárs - részletek

Beszerző - részletek

Anyagmozgató - részletek

Raktáros - részletek

Konstruktőr - részletek

Lakatos - részletek

Vezető tervező - részletek

Gyártástechnológus - részletek

Hegesztő / Minősített hegesztő - részletek

Kövesd Facebook-oldalunkat, hogy első kézből tájékozódhass a legújabb ajánlatainkról!

weiterbildung.jpg